Klawiatury

Jedną z najczęściej zdarzających się usterek w laptopach i notebookach to te dotyczące klawiatury. Jest to element znajdujący się konstrukcyjnie na zewnątrz przez co jest szczególnie narażony na uszkodzenia mechaniczne czy też zalanie cieczą. Na szczęście, wymiana klawiatury jest w większości modeli zadaniem stosunkowo łatwym. Przeważnie wystarczy śrubokręt i odrobina wiedzy technicznej. Dodatkowo większość producentów markowych notebooków, zamieszcza na swoich stronach instrukcje serwisowe (manuale) w których szczegółowo wyjaśniona jest procedura wymiany. Dodatkową pomocą służą portale typu YouTube, na których bardzo często znaleźć można szczegółowe filmy pokazujące krok po kroku jak wymienić klawiaturę. Nieco trudniejsze zadanie czeka nas w przypadku klawiatur "zgrzewanych z obudową notebooka". W takim przypadku, dobrze by zadaniem tym zajęła się osoba o trochę większej wiedzy dotyczącej serwisowania elektroniki. Konieczny bowiem jest demontaż górnej obudowy i zgrzanie lub sklejenie nowej klawiatury z górną częścią obudowy. Oczywiście nie święci garnki lepią, to też można wykonać samodzielnie, jednak raczej nie polecamy takiej operacji dla osób które nigdy tego nie robiły

Wymiana klawiatury do laptopa

W naszym sklepie, znajdziecie Państwo szeroki asortyment klawiatur do laptopów, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć że jesteśmy jednym z z lepiej wyposażonych sklepów z podzespołami do notebooków. . Posiadamy w ciągłej ofercie, dostępne klawiaturami do laptopów wielu znanych marek, w tym do Lenovo, Acer, Asus, Dell, Fujitsu-Siemens, HP , MSI, Maxdata, Samsung, Sony, Toshiba i wielu innych. Jest to markowy sprzęt na gwarancji, wykonany z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na jego trwałość i wygodę użytkową. Oczywiście każda z prezentowanych klawiatur to sprzęt fabrycznie nowy, pozbawiony widocznych wad, gotowy do montażu w wybranym modelu laptopa. Jeśli chcesz sprawdzić, który model klawiatury będzie pasował do używanego przez Ciebie laptopa, skorzystaj z pomocy sklepowej wyszukiwarki. Specjalny filtr pomoże w szybkim odnalezieniu odpowiedniego modelu klawiatury. Jeśli jednak masz z tym problem, zgłoś się do nas, a my chętnie Ci pomożemy.

Oferta naszego sklepu kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm zajmujących się serwisowaniem i naprawami laptopów. Zapewniamy atrakcyjne ceny na wiele modeli klawiatur do laptopów, a także na inne rodzaje podzespołów komputerowych, w tym na baterie, matryce, wentylatory czy zasilacze. Co warte podkreślenia, wszystkie prezentowane w sklepie urządzenia to sprzęt fabrycznie nowy, gotowy do montażu, objęty dwuletnim okresem gwarancyjnym. Jeśli zatem przez przypadek uszkodziłeś klawiaturę w swoim laptopie, nie zwlekaj. Zamów nowy sprzęt, który zapewni Ci maksimum komfortu przy korzystaniu z komputera.

Podkategorie

 • klawiatury Acer

  Jedną z najczęściej występujących usterek w notebookach są te dotyczące klawiatury. Mogą to być zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i spowodowane zalaniem (kontaktem z cieczą). Najprostszym, najszybszym i często najtańszym sposobem usunięcia takiej usterki jest wymiana klawiatury na nową. Jeśli szukasz nowej klawiatury do notebooka Acer (a także dowolnego innej marki), to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie, znajdziesz klawiatury pasujące do większości notebooków oferowanych w Polsce. Mamy w ofercie klawiatury do laptoów Acer z serii Aspire, Extensa, Timeline, eMachines, Travelmate Gateway Packard Bell czy Predator Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury Apple

  Zalanie czy uszkodzenie mechaniczne klawiatury, to problem który wystąpić może również w markowych notebookach Apple. Dbając o potrzeby również fanów tej marki, mamy w ofercie sporo klawiatury przeznaczonych do notebooków tej firmy.  Poniżej znajdziecie Państwo klawiatury do notebooków MacBook , Macbook Pro w różnych wersjach. Proszę zwrócić uwagę, że klawiatury te w większości montowane są pod obudową górną, z którą są zgrzewane lub sklejane. Należy również sprawdzić przed zakupem jaką wersję klawiatury posiadamy. różnią się one bowiem np kształtem i wielkością klawisza Enter. Żeby klawiatura pasowała do obudowy, kształt klawisza pionowy lub poziomy musi pasować do posiadanej wersji.  Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury Asus

  Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku na Taiwanie przez T.H. Tung, Ted Hsu, Wayne Hsieh i M.T. Liao – wszyscy czterej byli informatykami w firmie Acer. Przedsiębiorstwo tak tłumaczy pochodzenie nazwy: „Nazwa ASUS pochodzi od czterech ostatnich liter słowa Pegasus (Pegaz) – skrzydlatego konia z greckiej mitologii reprezentującego inspirację sztuki i nauki. ASUS uosabia siłę, kreatywność i czystość, których symbolem jest owo dostojne, mitologiczne stworzenie. Poprzez każdy produkt wypuszczony na rynek, firma wzbija się na nowe szczyty jakości i innowacyjność

  Notebooki marki Asus są bardzo popularne w Polsce. Na rynku dostępna jest cała gama modeli, począwszy od tanich budżetowych aż po gamingowe o potężnej wydajności. Oczywiście biorąc pod uwagę popularność tej marki, zadbaliśmy o dostępność podzespołów do tych laptopów. W końcu uszkodzenie mechaniczne czy zalanie zawsze się może zdarzyć , a wymiana klawiatury rozwiązuje ten problem. Oczywiście aby znaleźć klawiaturę do swojego notebooka, wystarczy skorzystać z przeglądarki na naszej stronie. W razie problemów z doborem właściwej klawiatury, prosimy o kontakt.

 • klawiatury Dell

  Aby usunąć usterkę klawiatury (mechaniczną lub spowodowaną zalaniem) w notebookach Dell  podobnie jak u innych producentów, najszybciej i najtaniej będzie ją wymienić.
  W naszej ofercie znajdują się klawiatury do wielu modeli laptopów Dell,

  Oferujemy markowe klawiatury bardzo dobrej jakości do laptopów Del. Produkty które oferujemy są sprawdzonej, wysokiej jakości do wszystkich serii produktowych notebooków Dell , takich jak Inspiron, Latitude, Presicion czy Vostro Studio albo Alienware.

  W odnalezieniu potrzebnej nam klawiatury pomoże wyszukiwarka, w którą wystarczy wpisać posiadany model notebooka. W razie problemu z odnalezieniem właściwej klawiatury prosimy o kontakt mailowy

  Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury Fujitsu...

  Notebooki Fujitsu Siemens nie są obecnie zbyt popularne w Polsce, niemniej jednak mamy w ofercie klawiatury również dla posiadaczy laptoów tej marki.

  Jedną z najczęściej występujących usterek w notebookach są te dotyczące klawiatury. Mogą to być zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i spowodowane zalaniem (kontaktem z cieczą). Najprostszym, najszybszym i często najtańszym sposobem usunięcia takiej usterki jest wymiana klawiatury na nową. Jeśli szukasz nowej klawiatury do notebooka Fujitsu Siemens to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie, znajdziesz klawiatury pasujące również do laptopów tej firmy. Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury HP

  HP Inc. (do 1 listopada 2015: Hewlett-Packard Company) – amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii, założone w 1939 r.

  Notebooki marki HP są często spotykane w Polsce w Polsce. Na rynku dostępna jest cała gama modeli, są to między innymi laptopy EliteBook, OMEN, Pavilion, Spectre, ZBook Victus Ryzen EVO Probook czy Sleekbook lub ToutchSmart. Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć podzespołów do tych laptopów. W końcu uszkodzenie mechaniczne czy zalanie zawsze się może zdarzyć , a wymiana klawiatury rozwiązuje ten problem. Aby znaleźć klawiaturę do swojego notebooka, wystarczy skorzystać z przeglądarki na naszej stronie. W razie problemów z doborem właściwej klawiatury, prosimy o kontakt.

 • klawiatury Lenovo

  klawiatury do notebooków Lenovo

  Lenovo Group Limited (chiń. 联想集团有限公司; pinyin Liánxiǎng jítuán yǒuxiàn gōngsī) chińskie przedsiębiorstwo informatyczne będące liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Oferta korporacji obejmuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięć masową, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Motorola), tablety, aplikacje oraz rozwiązania z zakresu Smart Home

  Często spotykane awarie w notebookach są spowodowane zalaniem lub mechanicznym uszkodzeniem klawiatur. Usterkę taką można łatwo usunąć poprzez wymianę klawiatury na nową. Jeśli szukasz nowej klawiatury do notebooka Lenovo (a także dowolnego innej marki), to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie, znajdziesz klawiatury pasujące do większości notebooków oferowanych w Polsce. Mamy w ofercie klawiatury do laptopów Lenovo z wielu serii m.in.

  • Thinkpad
  • IdeaPad
  • Yoga
  • Lenovo Z, Y, G, B
  • Legion
  • Yoga Book

  Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury Medion

  Medion AG – to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1983 roku. Są znani z m.in. z produkcji budżetowych notebooków o bardzo dobrych parametrach. Produkują równiez pod markami : Cybercom, Cybermaxx, Life, Lifetec, Micromaxx, Tevion, Traveler, QUIGG, Akoya

  W naszej ofercie znajdziesz spory wybór oryginalnych , wysokiej jakości klawiatur do notebooków Medion.

  Sprzedawne przez nas klawiatury pasują do wielu modeli, warto również pytać o inne modele - nie wymienione w ofercie. Postaramy się pomóc w dobraniu pasującego sprzętu do Twojego notebooka.

  Oferowane przez nas klawiatury są fabrycznie nowe, sprawdzone. Zapewniamy fachową obsługę, porady oraz gwarancję satysfakcji. Gwarancja to 24 miesiące. Zapewniamy również ekspresową wysyłkę, a w razie braku satysfakcji możliwość zwrotu.

 • klawiatury MSI

  Micro-Star International Co., Ltd (MSI) – tajwańskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Nowym Tajpej, Tajwan. Projektuje, rozwija i dostarcza sprzęt komputerowy, powiązane produkty i usługi, w tym laptopy, komputery stacjonarne, płyty główne, karty graficzne, komputery All-in-One, serwery, komputery przemysłowe, urządzenia peryferyjne do komputerów PC, samochodowe produkty rozrywkowo-informacyjne itp.

  MSI jest marką bardzo często wybieraną przez graczy, gdyż oferuje dobry współczynnik ceny do możliwości

  Niestety, często występującą usterką w notebookach są te zalania lub uszkodzenia klawiatury. Najprostszym, najszybszym i często najtańszym sposobem usunięcia takiej usterki jest wymiana klawiatury na nową. Jeśli szukasz nowej klawiatury do notebooka MSI (a także dowolnego innej marki), to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie, znajdziesz klawiatury pasujące do większości notebooków oferowanych w Polsce. Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury Samsung

  Często występującą usterką w laptopach są uszkodzone klawiatury. Mogą to być zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i spowodowane zalaniem (kontaktem z cieczą). Najprostszym, najszybszym i często najtańszym sposobem usunięcia takiej usterki jest wymiana klawiatury na nową. Jeśli szukasz nowej klawiatury do notebooka Samsung (a także dowolnego innej marki), to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie, znajdziesz klawiatury pasujące do większości notebooków oferowanych w Polsce. Mamy w ofercie klawiatury do laptopów praktycznie wszystkich serii produktowych Samsung Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury Sony

  Bardzo często pojawiającą się usterką w laptopach jest uszkodzenie klawiatury. Mogą to być zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i spowodowane zalaniem (kontaktem z cieczą). Najprostszym, najszybszym i często najtańszym sposobem usunięcia takiej usterki jest wymiana klawiatury na nową. Jeśli szukasz nowej klawiatury do notebooka Sony (a także dowolnego innej marki), to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie, znajdziesz klawiatury pasujące do większości notebooków oferowanych w Polsce. Mamy w ofercie klawiatury do laptopów praktycznie wszystkich serii produktowych Samsung Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury Toshiba

  klawiatury do notebookówToshiba

  Toshiba Corporation (jap. 株式会社東芝 Kabushiki-gaisha Tōshiba)japońska firma wysokich technologii elektrycznych i elektronicznych, z siedzibą główną w Tokio. Spółka publiczna notowana na giełdzie tokijskiej.

  Spółka powstała w wyniku fuzji Shibaura Seisakusho oraz Tokyo Denki w 1939 roku, przyjmując nazwę Tokyo Shibaura Denki. Chociaż firma szybko uzyskała przydomek Toshiba, dopiero w 1984 za oficjalną nazwę przyjęto Toshiba Corporation.

  Często spotykane awarie w notebookach są spowodowane zalaniem lub mechanicznym uszkodzeniem klawiatur. Usterkę taką można łatwo usunąć poprzez wymianę klawiatury na nową. Jeśli szukasz nowej klawiatury do notebooka Toshiba (a także dowolnego innej marki), to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie, znajdziesz klawiatury pasujące do większości notebooków oferowanych w Polsce. Mamy w ofercie klawiatury do laptopów Toshiba wielu serii

  Sprzedajemy klawiatury fabrycznie nowe, na gwarancji. Każdą klawiaturę testujemy elektronicznie przed wysyłką. W razie wątpliwości odnośnie sposobu instalacji udzielamy pomocy. Dostawy realizujemy błyskawicznie.

 • klawiatury pozostałe

  Klawiatury do pozostałych modeli notebooków

 • klawiatury popularne

  klawiatury popularne

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.